Wykwalifikowany zespół

Poznaj nas

Aneta Bembenek

Dr Aneta Bembenek jest doświadczoną lekarką medycyny estetycznej oraz specjalistką chorób oczu. W 2005 roku ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie, otrzymując tytuł lekarza medycyny, a w 2013 roku uzyskała specjalizację w dziedzinie okulistyki. Po ukończeniu studiów podyplomowych na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, na kierunku Medycyna Estetyczna, otrzymała tytuł certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej. Intensywnie doskonali umiejętności zawodowe, regularnie uczestnicząc w polskich i międzynarodowych konferencjach, warsztatach i szkoleniach.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Specjalizuje się w zabiegach modelowania twarzy, a także korekcji i rewitalizacji delikatnych obszarów szyi, dekoltu czy dłoni. Z racji posiadanej specjalizacji okulistycznej oraz wysokich umiejętności manualnych w obszarze zawodowych zainteresowań dr Bembenek leży też usuwanie różnego rodzaju zmian powiek górnych i dolnych.

Dominika Kopczyńska

Dr Dominika Kopczyńska jest specjalistką medycyny estetycznej, a także lekarzem dentystą. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Kownie na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Aktualnie odbywa studia podyplomowe na Akademii Medycyny Estetycznej i Biznesu Leona Koźmińskiego w Warszawie. Rozwija wiedzę i umiejętności, regularnie uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach poświęconych medycynie estetycznej. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

W gabinecie EsteLaser zajmuje się zabiegami z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i stymulatorów tkankowych oraz mezoterapią. Jej pasją jest osiąganie naturalnych i harmonijnych efektów, wydobywających indywidualną urodę Pacjentów. Szczególną wagę przykłada do ich komfortu i bezpieczeństwa.

Marta Pelc

Dr n. med. Marta Pelc jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. W swoim dorobku naukowym posiada także dyplom Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz MBA Harward Business School. Uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie dermatologii na wrocławskim Uniwersytecie Medycznym.

Członkini Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME) oraz International Society of Aesthetic Trichology (ISAT).

Jest uznaną lekarką medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach przywracania zdrowia i atrakcyjnego wyglądu twarzy oraz kompleksowych zabiegach twarzy i owłosionej skóry głowy.

Kontakt

EsteLaser

to unikatowy gabinet medycyny estetycznej

Czerpiemy z wiedzy i doświadczenia Centrum Mikrochirurgii Oka Laser w Warszawie, największej w kraju niepublicznej kliniki okulistycznej.

Ten działający od ponad ćwierć wieku ośrodek to nie tylko innowacyjne operacje ratujące wzrok, ale i zabiegi poprawiające estetykę okolic oczu, cieszące się rosnącym zainteresowaniem naszych Pacjentek i Pacjentów. Wychodząc mu naprzeciw, postanowiliśmy stworzyć miejsce bardziej kameralne; takie, w którym medycyna służyć będzie wyłącznie wydobyciu piękna – nie tylko okolic oczu. Bo to właśnie najbardziej wymagająca manualnie praca z delikatnymi obszarami wokół nich pozwala nam z równą precyzją odmładzać i modelować pozostałe obszary twarzy oraz ciała.

Z tej koncepcji zrodził się gabinet EsteLaser, który wyróżnia jeszcze jedno – jesteśmy szczególnie otwarci na Panów. Zapewniamy, że będziecie czuli się u nas swobodnie, na miejscu, a wykonane procedury będą harmonizować z męską urodą.

Zapraszamy, pozostając otwarci na Wasze sugestie.

Zespół EsteLaser

Specjalne oferty na Twoją skrzynkę

Nasz newsletter

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EsteLaser oraz Centrum Mikrochirurgii Oka Laser podanych przeze mnie danych osobowych, w celu obsługi zgłoszenia rejestracyjnego, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej i/lub telefonicznej.

    *Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Jerzy Szaflik CENTRUM MIKROCHIRURGII OKA LASER Klinika Profesora Jerzego Szaflika z siedzibą w Warszawie, 00-215 Warszawa, ul. Włodzimierza Dolańskiego 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obsługi zgłoszenia rejestracyjnego na podstawie art. 6 ust 1 lit. „b” ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO (Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne i jest warunkiem przyjęcia i obsługi Pani/Pana zgłoszenia rejestracyjnego. W przypadku niepodania danych osobowych Pnia/Pana zgłoszenie nie zostanie zarejestrowane. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również nie będą przetwarza w formie profilowania. | zwiń